IQsha Club

1-2 роки

Авторська програма, яка розроблена нашими методистами з урахуванням всіх вікових особливостей дитини дасть вам можливість спостерігати поступовий  розвиток актуальних компетенцій сьогодення.

Кожна хвилина уроку продумана, зміна діяльності та цікаві завдання утримують увагу та розвивають жагу до знань. Цікаві теми, «сюрпризні моменти», ігри, дидактичні завдання і щоразу неповторна історія-подорож у захоплюючий світ пізнання всього нового.

Заняття проходять в міні-групах 8-10 осіб що забезпечує індивідуальний підхід.

 

Програма розвиваючих занять для дітей до 2-х років.

Більшість дошкільних навчальних програм розраховані на дітей від 3-х років. Але ж малюки до 3-х років володіють колосальним потенціалом, це  особливий період в житті дитини, коли закладається фундамент для подальшого розвитку інтелекту. Плідно використовувати цей час, допоможуть заняття в групах раннього розвитку.

В затишному середовищі малюк зробить перші кроки до пізнання світу та власної унікальності .

Заняття проходять разом з мамами, що дозволяє малечі відчувати себе впевненіше, педагогу швидше знайти контакт, а мамі - краще розуміти свою дитину.

На заняттях ми використовуємо різноманітні сенсорні та дидактичні матеріали, адже перш за все завдяки розвитку тактильних відчуттів та моторики малюк розвивається і пізнає світ. Розвиток почуття ритму, слуху, орієнтації в просторі - невід'ємна частина кожного заняття, активні "фіз-хвилинки" гармонійно переплітаються з методиками розвитку мислення, мовлення, пам'яті, уваги, логіки. І звичайно, головним завданням для нас, в цьому віці – є створення комфортної та доброзичливої атмосфери, в якій малеча зможе отримати свій перший досвід соціальної взаємодії та зустріти друзів. Кожне заняття проходить в цікавій ігровій формі, де ваш малюк зможе поринути у чарівне дійство з використанням «сюрпризних моментів» та різноманітних ритуалів.

На заняттях ми              

- Знайомимося з навколишнім світом.

- Розвиваємо дрібну моторику, координацію, сенсорику.

- Розвиваємо творчі здібності, уяву та фантазію.

- Розвиваємо мовлення, мислення, увагу, логіку, пам'ять.

- Розвиваємо почуття ритму.

- Розвиваємо навички правильної соціальної взаємодії.

 

                ПОНЕДІЛОК ТА СЕРЕДА О 17.00