IQsha Club

2-3 роки

 

Авторська програма, яка розроблена нашими методистами з урахуванням всіх вікових особливостей дитини дасть вам можливість спостерігати поступовий  розвиток актуальних компетенцій сьогодення.

Кожна хвилина уроку продумана, зміна діяльності та цікаві завдання утримують увагу та розвивають жагу до знань. Цікаві теми, «сюрпризні моменти», ігри, дидактичні завдання і щоразу неповторна історія-подорож у захоплюючий світ пізнання всього нового.

Заняття проходять в міні-групах 8-10 осіб що забезпечує індивідуальний підхід.

 

Загально-розвиваючі заняття в групах віком 2-3 роки.

Це унікальний період в житті людини. Після двох років малюк ні хвилини не сидить без діла, він весь час в русі. Часта зміна поз і видів діяльності абсолютно природна в цьому віці, спектр його дослідницької активності  розширюється. Малюк прагне дізнатися, побачити, відчути  і спробувати якомога більше всього нового. Крім того, тепер його цікавить не тільки спілкування з мамою і татом, але і спільна діяльність з однолітками.

Дитина інтенсивно опановує мову, збагачує свій словниковий запас за рахунок розширення кола спілкування. При цьому важливо відзначити, що гармонійний розумовий розвиток пов'язаний, безпосередньо з вихованням дитини і виникає виключно завдяки ранній соціалізації. В даний період особливості сприймання дитини влаштовані так, що їй необхідні багаторазові повторення одних і тих же дій. При цьому малюк кожен раз переконується в своїх можливостях і насолоджується власними досягненнями.

Звичайно, всі свої нові відкриття малюк намагається зробити сам, але йому дуже важливо, бачити підтримку від значимих дорослих.

На заняттях ми:

- Розвиваємо мовлення, збагачуємо словниковий запас.

- Розвиваємо почуття ритму і музичного смаку.

- Вивчаємо навколишній світ.

- Розвиваємо мислення, логіку, пам'ять, концентрацію уваги.

- Розвиваємо творчі здібності

- Знайомимося з основами математики

- Навчаємо основам соціальної поведінки

- Закладаємо фундамент для розвитку емоційного інтелекту.