IQsha Club

4-5 роки

Авторська програма, яка розроблена нашими методистами з урахуванням всіх вікових особливостей дитини дасть вам можливість спостерігати поступовий  розвиток актуальних компетенцій сьогодення.

Кожна хвилина уроку продумана, зміна діяльності та цікаві завдання утримують увагу та розвивають жагу до знань. Цікаві теми, «сюрпризні моменти», ігри, дидактичні завдання і щоразу неповторна історія-подорож у захоплюючий світ пізнання всього нового.

Заняття проходять в міні-групах 7 осіб що забезпечує індивідуальний підхід.

 

Загально-розвиваючі заняття в групах дітей 4-5 років.

Це час, коли у дитини закінчився кризовий період і вона стає спокійнішою та емоційно-стабільнішою. Діти прагнуть до самостійності та намагаються встановлювати свої правила в соціумі.

Крім того, у дитини формується все більше усвідомлення емоційних проявів, вона стає здатною співчувати, розуміти власні почуття та почуття інших людей.

У малюка формуються основні етичні поняття, закріплюються правила поведінки та взаємодії з однолітками, дитина прагне мати друзів. Ігри, в які дітям подобається грати, стають складнішими та набирають сюжетно-рольового наповнення (ігри в лікарню, в магазин, в улюблених героїв казок). 

Активно розвивається уява дитини, у цей період вона здатна створювати цілі світи на папері або в своїй уяві. Значно розширюється кругозір , дитина прагне пізнавальних бесід та діалогів, оскільки здатна вже ділитися власними знаннями.

Для ефективнішого засвоєння матеріалу, ми використовуємо комбіновані види завдань:

- Розвиваємо грамотність вимови, описове мовлення та вміння вести діалог.

- Вчимося правильно ставити запитання та давати відповіді.

- Вчимося правильно тримати ручку, олівець, готуємо руку до письма.

- Розвиваємо критичне мислення та вміння висловлювати та відстоювати власні думки.

- Розвиваємо креативне мислення, творчі здібності та уяву.

- Розвиваємо математичні здібності та розв’язуємо елементарні задачі.

- Створюємо розвиваюче середовище, максимально сприятливе для всебічного розвитку малюка.

      ПОНЕДІЛОК ТА СЕРЕДА О 17.00