IQsha Club

Міні-сад

 

 

Міні садочок IQsha

Якщо Ви шукаєте для свого малюка комфортне та цікаве середовище для розвитку - тоді вам точно до нас!

Міні садочок IQsha – це дитяча розвиваюча студія пятигодинного перебування, в якій малята вчаться, розвиваються, знаходять друзів і відкривають для себе цікавий та багатогранний світ.

Декілька годин на день, заповнених цікавими заняттями, дадуть вашому малюку можливість здобувати знання, всесторонньо розвиватися, знаходити друзів і проявляти весь свій потенціал та індивідуальність. Уважний педагог забезпечить дитині психологічний комфорт і наповнить час його перебування в міні саду цікавими подіями, іграми і розвагами.

Програма занять включає вивчення нового матеріалу в ігровій формі, рухливі і сюжетно-рольові ігри не дадуть занудьгувати, заняття творчістю, на яких малюк зможе повністю проявити свою креативність, пальчикові ігри для розвитку дрібної моторики та підготовки руки до письма, музичні заняття та лого-ритмічні розпівки, заняття з дидактичними матеріалами, вправи під пісеньки для загального розвитку, малювання, ліплення, аплікація  і багато чого іншого.

Заняття сприяють розвитку у дітей емоційного інтелекту, мовлення, уваги, пам'яті, уяви, критичного та креативного мислення, самостійності і уміння вирішувати поставлені завдання. Діти вчаться взаємодіяти в групі – з однолітками і дорослими, отримують свій перший досвід соціальної взаємодії.

Кожна з груп наших садочків IQsha займається за авторською програмою у поєднанні з сучасними методиками дошкільного розвитку згідно віку.

Більш ретельно ви зможете ознайомитись з програмами у розділі “Розвиваючи програми»