IQsha Club

3 - 4 роки

Авторська програма, яка розроблена нашими методистами з урахуванням всіх вікових особливостей дитини дасть вам можливість спостерігати поступовий  розвиток актуальних компетенцій сьогодення.

Кожна хвилина уроку продумана, зміна діяльності та цікаві завдання утримують увагу та розвивають жагу до знань. Цікаві теми, «сюрпризні моменти», ігри, дидактичні завдання і щоразу неповторна історія-подорож у захоплюючий світ пізнання всього нового.

Заняття проходять в міні-групах до 7 осіб що забезпечує індивідуальний підхід.

Заняття в групах 3-4 роки.

Третій рік життя - це період найбільш активного інтелектуального розвитку дитини, який ні в якому разі не можна пропустити. Стрімко розвиваються мова, пам'ять, увага, мислення. Зараз малюк навіть думає вголос, постійно ставить запитання. Йому вже недостатньо спілкування з мамою і татом, зростає  його потреба в спілкуванні з однолітками. Діти вчаться дружити і грати один з одним, поступово усвідомлюючи себе самостійними особистостями.

Цей віковий період пов’язаний з емоційною кризою у дитини. Активно починає формуватися характер дитини, світогляд та самоідентифікація. Саме тому, особливу увагу потрібно акцентувати на розвитку емоційного інтелекту. Допомагати дитині опановувати  свої емоції  та розуміти емоції оточуючих.

 Всі ці зміни дуже важливі, кожна нова дрібниця -  

ціла подія в житті дитини. Так важливо не згаяти час та допомогти з усім розібратися, показати, в якому цікавому світі ми живемо і скільки всього ще належить дізнатися.

Але з огляду на особливий "кризовий" період у розвитку важливо не втомити, а навпаки, зацікавити, розвивати жагу до знань і бажання рухатися вперед, розвиватися і досягати нових вершин. Саме цим ми і займаємося на наших заняттях.

Розвиток дитини 3-4 років - це період переходу від предметної діяльності до гри. У цьому віці малюки вже знайомі з призначенням різних побутових предметів, проте ще не достатньо володіють способами їх використання. Увагу дитини починають привертати нові предмети та явища, складні дії з ними, малюк намагається самостійно експериментувати та досліджувати навколишнє середовище. Так починають розвиватися допитливість та цікавість  до навколишнього світу - важливі показники розвитку.

Для ефективності навчання на заняттях ми використовуємо вправи з різних тематичних блоків:

- Математика і логіка.

- Логоритміка.

- Дослідження навколишнього світу.

- Розвиток мови і підготовка руки до письма.

- Розвиток критичного та креативного мислення.

- Розвиток емоційного інтелекту.

 

                                           ВІВТОРК ТА ЧЕТВЕР О 17.00