IQsha Club
УслугиСтудии • Англійська мова

Англійська мова

Англійська мова

 

Молодша група

У цьому віці дитина сприймає мову цілісно та вчить нові конструкції мови через емоції, тому основним видом діяльності на уроках є пісні та логоритмічні завдання, що їх супроводжують. Системний курс вивчення англійської мови розроблений на основі підручника "My Little Island" level 1 та збагачений піснями з курсу Collins Ukrainian Dictionary First Words, який

охоплює 300 слів, які формують основу для вивчення англійської мови. Діти вивчають лексику та фрази по таких темах як: числа, кольори, пори року, а також родина, їжа, хобі, тварини, одяг та інші. Також програма передбачає занурення у англомовну середу завдяки пісням із програми KinderMusic. Діти вчаться "відчувати" мову та реагувати на неї як на звичайний спосіб висловлюватися.

 

 

Середня група

У цьому віці дитина сприймає мову цілісно та вчить нові конструкції мови через емоції та взаємодію зі своїми однолітками, тому основним видом діяльності на уроках є пісні та різноманітні командні ігри і завдання. Системний курс вивчення англійської мови розроблений на основі підручника "My Little Island" level 2 (є логічним продовженням програми  попереднього року) та збагачений піснями з курсу Collins Ukrainian Dictionary First Words, який охоплює 300 слів, які формують основу для вивчення англійської мови. Діти вивчають лексику та фрази по таких темах як: числа, кольори, пори року, а також родина, їжа, хобі, тварини, одяг та інші. Також програма передбачає навчання основам грамоти та початкове виокремлення звуків мови. Діти вчаться розуміти іноземну мову та влучно використовувати ті фрази, які вони вже знають, що дає ім гарний фундамент для подальшого вивчення англійської.

 

Cтарша група

У цьому віці дитина сприймає мову не тільки інтуїтивно, але розрізняє рідну та іноземну. Завданням курсу вивчення англійської мови є вчити нові слова та конструкції мови, які дозволять дитині виражати свої думки іноземною мовой за допомогою простих фраз. Це дозволить дитині бути впевненішою у собі та полюбити мову, що дуже важливо для її подальшого ефективного вивчення. Тому основним видом діяльності на уроках є ігри на вивчення нових слів та діалоги між дітьми. Системний курс вивчення англійської мови розроблений на основі підручника "My Little Island" level 3 (є логічним продовженням програм попередніх років) та збагачений піснями з курсу Collins Ukrainian Dictionary First Words, який охоплює 300 слів, які формують основу для вивчення англійської мови. Діти вивчають лексику та фрази по таких темах як: числа, кольори, пори року, а також родина, їжа, хобі, тварини, одяг та інші. Також діти вивчають звуки англійської мови, вчаться принципу читання, вчаться описувати предмет, використовуючи знайомі слова.