IQsha Club

Інформація

Про наш садок

 

Вітаємо вас у  клубі IQsha!

 

Зараз для всієї родини, а особливо для вашої дитини розпочинається дивовижна подорож у світ відкриттів та дитинства, тому ми пишаємось тим, що ви  завітали  саме до  нашого  садочку .

 

Будь яка дружба розпочинається зі знайомства, тож хочемо вам розповісти про себе!

 

 

 

IQsha -  простір розвитку дитини, складається з двох дитячих садочків, які розподілені за віком.  В кожному з них також є різноманітні розвиваючі  напрямки,  які додатково підібрані, враховуючи вік дітей  та зацікавленість: Англійська, Підготовка до школи, Робототехніка, Джиу - джитсу ,спортивна гімнастика, розвиваючі заняття від 1,5 - 5 років .

 

 

 

У чому ж  наша особливість, запитаєте ви ?

 

 

 

Єдина Місія IQsha у створенні щасливого дитинства!

 

 

 

Що це для нас ?

 

  • Повага до особистості дитини, адже кожна дитина унікальна .
  • Індивідуальний підхід до розвитку, ми розуміємо та враховуємо всі вікові особливості та потреби Вашої дитини.
  • Безпечний  та психологічно комфортний простір, ми дбаємо про атмосферу у дитячому колективі. Вважаємо, що серед друзів та однодумців всі заняття та дослідження стають ще  цікавішими . 
  • Розвиток актуальних соціальних навичок завдяки сучасним  методикам, що  допоможуть дитині стати впевненим у собі дорослим.
  • Розвиток емоційного інтелекту та критичного мислення допомагають дитині розвивати в собі якості самостійності, лідерства, відповідальності, вчать ставити перед собою задачі та вирішувати їх. Вчать розуміти свої емоції та оточуючих, долати ситуації таким чином,щоб обидві сторони були задоволені.
  • Окрім занять не меньш  важливим є організація безпечного та здорового простору, тому кожен ранок наша медична сестра дбайливо оглядає дітей, веде щоденник здоров`я дитини та при потребі надає рекомендації  батькам .

 

Світлі, просторі та охайні приміщення організовані з урахуванням фізичних та вікових потреб з обов’язковим кварцуванням.  Розклад та діяльність дітей розраховуються таким чином, щоб поєднати заняття, прогулянки та вільний час.

 

 

 

Що  робить нас насправді особливими серед інших  садочків? 

 

  • Ми розумімо, що батьки довіряють нам найважлевіше у Світі –своіх дітей та глибоко цінуємо Вашу довіру. Тому для кожного Педагога  турботливе ставлення до дітей є надважливим та природнім покликанням.
  •   Ми впевнені, що ефективне поєднання методик має перш за все розвивати жагу до знань! Тож ми не навчаємо, а розвиваємо цю жагу до пізнання всього нового та цікавого !

 

 

 

 

 

    Тож запрошуємо вас стати частиною нашої родини IQsha та відкривати світ разом!